Dag |
Dato |
Tid |
Hjemmelag |
Bortelag |
Bane |
Arrangør |
Turnering |
lørdag |
16.10.2021 |
09:00 |
Persbråten |
Ullern 2 (09/10) |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST JU13 ØST |
lørdag |
16.10.2021 |
11:30 |
Persbråten |
Langhus |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST JU13 ØST |
lørdag |
16.10.2021 |
12:45 |
Persbråten 3 Legends |
Bøler |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 3M VEST |
lørdag |
16.10.2021 |
14:30 |
Persbråten 1 |
Persbråten 2 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
16.10.2021 |
18:00 |
Persbråten |
Bislet Basket 2 (Ice) |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 MIDT |
søndag |
17.10.2021 |
09:00 |
Persbråten |
Oppsal 2 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU14 MIDT |
søndag |
17.10.2021 |
10:45 |
Persbråten |
Bislet Basket 1 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST JU16B |
søndag |
17.10.2021 |
17:45 |
Persbråten |
Sandefjord TIF |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU19A |
lørdag |
23.10.2021 |
09:00 |
Persbråten |
Ullern 09/10 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU13 MIDT |
lørdag |
23.10.2021 |
11:30 |
Persbråten |
Centrum Tigers |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU13 MIDT |
lørdag |
23.10.2021 |
12:45 |
Persbråten |
Ullensaker (D) |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU14 MIDT |
lørdag |
23.10.2021 |
14:30 |
Persbråten |
Kongsberg |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU16 VEST |
lørdag |
23.10.2021 |
16:15 |
Persbråten 2 |
Skien Ghosts |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
23.10.2021 |
18:00 |
Persbråten |
Kjelsås G07 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 MIDT |
lørdag |
30.10.2021 |
10:45 |
Persbråten |
Centrum Tigers |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 MIDT |
søndag |
31.10.2021 |
09:30 |
Persbråten |
Sandvika 3 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU16 VEST |
søndag |
31.10.2021 |
18:15 |
Persbråten 3 Legends |
Ullern 3M V |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 3M VEST |
onsdag |
03.11.2021 |
19:30 |
Persbråten |
Bygdøy Basket |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 2K |
torsdag |
04.11.2021 |
21:15 |
Persbråten 3 Legends |
BI Athletics |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 3M VEST |
lørdag |
06.11.2021 |
09:30 |
Persbråten |
Bøler Basket (G07) |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 MIDT |
lørdag |
06.11.2021 |
11:15 |
Persbråten 2 |
Ullern 1M |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
06.11.2021 |
13:00 |
Persbråten 1 |
Sandvika 1 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
06.11.2021 |
16:30 |
Persbråten |
Skjetten U1 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU16 VEST |
søndag |
07.11.2021 |
09:30 |
Persbråten |
Sandvika |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST JU16B |
søndag |
07.11.2021 |
11:15 |
Persbråten |
Aurskog/Finstadbru Spkl |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 ØST |
søndag |
07.11.2021 |
14:45 |
Persbråten |
TNT Towers 2K |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 2K |
søndag |
07.11.2021 |
16:30 |
Persbråten |
Bislet Basket |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU19A |
lørdag |
13.11.2021 |
09:30 |
Persbråten |
Eidsvoll |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 ØST |
lørdag |
13.11.2021 |
11:15 |
Persbråten |
TNT Towers 2 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU16 VEST |
lørdag |
13.11.2021 |
18:15 |
Tromsø Storm Ungdom |
Persbråten |
Persbråten vdg. skole |
Tromsø Storm Ungdom - Basketball |
ØST GU19A |
søndag |
14.11.2021 |
09:30 |
Persbråten |
Centrum Tigers |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU14 MIDT |
søndag |
14.11.2021 |
18:15 |
Persbråten 3 Legends |
Oslo Basket 2 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 3M VEST |
lørdag |
20.11.2021 |
10:00 |
Persbråten |
Skjetten 3 R |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU13 MIDT |
lørdag |
20.11.2021 |
11:15 |
Persbråten |
Skjetten 4 Grønn |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU13 MIDT |
lørdag |
20.11.2021 |
12:30 |
Persbråten 1 |
Centrum |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
20.11.2021 |
17:45 |
Tromsø Storm Ungdom |
Persbråten |
Persbråten vdg. skole |
Tromsø Storm Ungdom - Basketball |
ØST GU15 MIDT |
lørdag |
20.11.2021 |
19:30 |
Persbråten 2 |
Oppsal 1 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
søndag |
21.11.2021 |
09:30 |
Persbråten |
Kjelsås G08 2 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU14 MIDT |
søndag |
21.11.2021 |
18:15 |
Persbråten |
Nesodden IF Bobcats |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST JU16B |
lørdag |
04.12.2021 |
10:45 |
Persbråten |
Ammerud |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU19A |
lørdag |
04.12.2021 |
12:30 |
Persbråten 1 |
Ammerud 1M |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
04.12.2021 |
14:15 |
Persbråten 2 |
Bøler |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
04.12.2021 |
16:00 |
Persbråten 3 Legends |
Oslo Pretenders |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 3M VEST |
søndag |
12.12.2021 |
10:00 |
Persbråten |
Kjelsås G09 1 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU13 MIDT |
søndag |
12.12.2021 |
13:00 |
Persbråten |
Hønefoss |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 2K |
torsdag |
16.12.2021 |
21:15 |
Persbråten 3 Legends |
Centrum Tigers |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 3M VEST |
lørdag |
18.12.2021 |
11:45 |
Persbråten |
Ullern Hvit 08 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU14 MIDT |
lørdag |
18.12.2021 |
13:30 |
Persbråten |
Kolbotn G2007 Øst |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 ØST |
lørdag |
18.12.2021 |
15:15 |
Persbråten 2 |
Hønefoss |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
18.12.2021 |
17:00 |
Persbråten 1 |
Kongsberg Miners 1 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
18.12.2021 |
18:45 |
Persbråten |
Kolbotn G2003/2004 A |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU19A |
lørdag |
08.01.2022 |
09:00 |
Persbråten |
Bislet |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST JU13 ØST |
lørdag |
08.01.2022 |
11:30 |
Persbråten |
Oppsal |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST JU13 ØST |
lørdag |
08.01.2022 |
12:45 |
Persbråten |
EB-85 3 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU14 MIDT |
lørdag |
08.01.2022 |
14:30 |
Persbråten |
Sandvika |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST JU16B |
lørdag |
08.01.2022 |
16:15 |
Persbråten 2 |
Persbråten 1 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
08.01.2022 |
18:00 |
Persbråten |
Skjetten |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 2K |
søndag |
09.01.2022 |
09:30 |
Persbråten |
Bislet Basket 1 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST JU16B |
søndag |
09.01.2022 |
14:45 |
Persbråten |
Tromsø Storm Ungdom |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 MIDT |
søndag |
09.01.2022 |
18:15 |
Persbråten 3 Legends |
Centrum Tigers 2 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 3M VEST |
lørdag |
15.01.2022 |
09:00 |
Persbråten |
Kjelsås G06 2 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU16 VEST |
lørdag |
15.01.2022 |
10:45 |
Persbråten |
Skjetten R |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 ØST |
lørdag |
15.01.2022 |
12:30 |
Persbråten 2 |
Sandvika 1 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
15.01.2022 |
16:00 |
Persbråten 1 |
Skien Ghosts |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
15.01.2022 |
17:45 |
Persbråten |
Kongsberg |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU19A |
lørdag |
15.01.2022 |
19:30 |
Persbråten 3 Legends |
OSI 3 Osimandias |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 3M VEST |
søndag |
16.01.2022 |
10:00 |
Persbråten |
Oppsal |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU13 MIDT |
søndag |
16.01.2022 |
13:00 |
Persbråten 2 |
Centrum |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
søndag |
16.01.2022 |
14:45 |
Persbråten |
Nesodden IF Bobcats |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST JU16B |
søndag |
16.01.2022 |
18:15 |
Persbråten |
Skien Ghosts |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU19A |
onsdag |
09.02.2022 |
19:30 |
Persbråten |
Bøler |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 2K |
lørdag |
12.02.2022 |
09:00 |
Persbråten |
Høybråten |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST JU13 ØST |
lørdag |
12.02.2022 |
10:15 |
Persbråten |
Hønefoss (D) |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST JU16B |
lørdag |
12.02.2022 |
12:00 |
Persbråten |
Hønefoss |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 MIDT |
lørdag |
12.02.2022 |
13:45 |
Persbråten |
Hønefoss (D) |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU16 VEST |
lørdag |
12.02.2022 |
15:30 |
Persbråten 1 |
Oppsal 1 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
12.02.2022 |
17:15 |
Persbråten 2 |
Ammerud 1M |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
12.02.2022 |
19:00 |
Persbråten |
Høybråten BBK |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU19A |
søndag |
13.02.2022 |
09:00 |
Persbråten |
EB-85 Spartans |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU13 MIDT |
søndag |
13.02.2022 |
11:30 |
Persbråten |
Bislet Basket 1 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU13 MIDT |
søndag |
13.02.2022 |
12:45 |
Persbråten |
ROS Raiders |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 MIDT |
søndag |
13.02.2022 |
14:30 |
Persbråten |
ROS Raiders |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU16 VEST |
søndag |
13.02.2022 |
16:15 |
Persbråten |
Nordstrand |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 ØST |
lørdag |
05.03.2022 |
10:45 |
Persbråten |
Kjelsås 2K |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 2K |
lørdag |
05.03.2022 |
12:30 |
Persbråten |
Drammen Rivers |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU16 VEST |
lørdag |
05.03.2022 |
16:00 |
Persbråten |
Vind IL |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 ØST |
lørdag |
05.03.2022 |
17:45 |
Persbråten |
EB-85 G08 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 MIDT |
torsdag |
10.03.2022 |
21:15 |
Persbråten 3 Legends |
Vålerenga |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 3M VEST |
lørdag |
12.03.2022 |
09:00 |
Persbråten |
EB-85 Titans |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU13 MIDT |
lørdag |
12.03.2022 |
13:45 |
Persbråten |
Haugerud IF GU15 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 MIDT |
lørdag |
12.03.2022 |
19:00 |
Persbråten 1 |
Hønefoss |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
søndag |
13.03.2022 |
09:00 |
Persbråten |
Ammerud 2 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 ØST |
søndag |
13.03.2022 |
17:45 |
Persbråten 1 |
Nordberg 1 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
26.03.2022 |
09:00 |
Persbråten |
Kjelsås J09/10 2 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST JU13 ØST |
lørdag |
26.03.2022 |
10:15 |
Persbråten |
Skjetten U |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 ØST |
lørdag |
26.03.2022 |
12:00 |
Persbråten |
Skjetten (07) |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU16 VEST |
lørdag |
26.03.2022 |
13:45 |
Persbråten |
Bislet Basket 2 (Ice) |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU14 MIDT |
lørdag |
26.03.2022 |
15:30 |
Persbråten 1 |
Bøler |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
26.03.2022 |
17:15 |
Persbråten 2 |
Kongsberg Miners 1 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
lørdag |
26.03.2022 |
19:00 |
Persbråten |
Vålerenga |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 2K |
søndag |
03.04.2022 |
09:00 |
Persbråten |
EB-85 2 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU14 MIDT |
søndag |
03.04.2022 |
10:45 |
Persbråten |
Hønefoss (D) |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST JU16B |
søndag |
03.04.2022 |
12:30 |
Persbråten |
Raumnes & Årnes IL |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST GU15 ØST |
søndag |
03.04.2022 |
14:15 |
Persbråten 2 |
Nordberg 1 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
søndag |
03.04.2022 |
16:00 |
Persbråten 1 |
Ullern 1M |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 1M |
søndag |
03.04.2022 |
17:45 |
Persbråten |
Sandvika 2 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 2K |
søndag |
03.04.2022 |
19:30 |
Persbråten 3 Legends |
Nordberg 2 |
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
ØST 3M VEST |
Kampnr |
Rundenr |
Runde |
Dag |
Dato |
Tid |
Hjemmelagnr |
Hjemmelag |
Bortelagnr |
Bortelag |
H |
B |
Utfall |
Tilskuere |
Status |
Bane |
Arrangør |
Dommer 1 |
Dommer 2 |
KP |
OP |
Turnering |
2231203013 |
4 |
Runde 4 |
lørdag |
16.10.2021 |
09:00 |
LA03010292023 |
Persbråten |
LA03010402588 |
Ullern 2 (09/10) |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
2231203022 |
6 |
Runde 6 |
lørdag |
16.10.2021 |
11:30 |
LA03010292023 |
Persbråten |
LA02130005273 |
Langhus |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
2121603012 |
3 |
Runde 3 |
lørdag |
16.10.2021 |
12:45 |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
LA03010893063 |
Bøler |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2122103006 |
1 |
Runde 1 |
lørdag |
16.10.2021 |
14:30 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2150603010 |
2 |
Runde 2 |
lørdag |
16.10.2021 |
18:00 |
LA03010292027 |
Persbråten |
LA03010767052 |
Bislet Basket 2 (Ice) |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2140403003 |
1 |
Runde 1 |
søndag |
17.10.2021 |
09:00 |
LA03010292008 |
Persbråten |
LA03011317143 |
Oppsal 2 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2232302019 |
10 |
Runde 10 |
søndag |
17.10.2021 |
10:45 |
LA03010292019 |
Persbråten |
LA03010767025 |
Bislet Basket 1 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
2160203065 |
17 |
Runde 17 |
søndag |
17.10.2021 |
16:30 |
LA06020010022 |
Drammen Rivers |
LA03010292033 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Øren Flerbrukshall |
Drammen Basketballklubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2121103101 |
12 |
Runde 12 |
søndag |
17.10.2021 |
17:45 |
LA03010292045 |
Persbråten |
LA07060031155 |
Sandefjord TIF |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2122103039 |
7 |
Runde 7 |
søndag |
17.10.2021 |
19:00 |
LA03011021036 |
Ammerud 1M |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
|
|
|
|
|
Apalløkka 1 |
Ammerud Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2189304071 |
15 |
Runde 15 |
lørdag |
23.10.2021 |
09:00 |
LA03010292010 |
Persbråten |
LA03010402547 |
Ullern 09/10 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
2189304108 |
22 |
Runde 22 |
lørdag |
23.10.2021 |
11:30 |
LA03010292010 |
Persbråten |
LA03010977024 |
Centrum Tigers |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
22210203019 |
5 |
Runde 5 |
lørdag |
23.10.2021 |
12:30 |
LA03010151553 |
Kjelsås 2K |
LA03010292018 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Engebråthallen |
Kjelsås IL - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2140403071 |
15 |
Runde 15 |
lørdag |
23.10.2021 |
12:45 |
LA03010292008 |
Persbråten |
LA02350001158 |
Ullensaker (D) |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2121103065 |
8 |
Runde 8 |
lørdag |
23.10.2021 |
14:15 |
LA03010151628 |
Kjelsås G03/04 |
LA03010292045 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Engebråthallen |
Kjelsås IL - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2160203038 |
10 |
Runde 10 |
lørdag |
23.10.2021 |
14:30 |
LA03010292033 |
Persbråten |
LA06040030009 |
Kongsberg |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2122103008 |
2 |
Runde 2 |
lørdag |
23.10.2021 |
16:15 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
LA08060024004 |
Skien Ghosts |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2122103007 |
2 |
Runde 2 |
lørdag |
23.10.2021 |
17:00 |
LA03011459001 |
Nordberg 1 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
|
|
|
|
|
Marienlyst skole |
Nordberg Basketballklubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2150303056 |
12 |
Runde 12 |
lørdag |
23.10.2021 |
17:45 |
LA03010202007 |
Nordstrand |
LA03010292007 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Vulkanhallen |
Nordstrand Basketball Club - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2150603052 |
11 |
Runde 11 |
lørdag |
23.10.2021 |
18:00 |
LA03010292027 |
Persbråten |
LA03010151626 |
Kjelsås G07 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
22210203033 |
9 |
Runde 9 |
søndag |
24.10.2021 |
10:45 |
LA03010893068 |
Bøler |
LA03010292018 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Bøler idrettshall |
Bøler Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2150303108 |
19 |
Runde 19 |
søndag |
24.10.2021 |
11:00 |
LA05020050292 |
Vind IL |
LA03010292007 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Thermo Floor Hallen - Flerbrukshall |
Vind IL - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2122103068 |
12 |
Runde 12 |
søndag |
24.10.2021 |
16:00 |
LA08060024004 |
Skien Ghosts |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
|
|
|
|
|
Mælahallen |
Skien Basketballklubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2150303002 |
1 |
Runde 1 |
lørdag |
30.10.2021 |
09:30 |
LA02310101028 |
Skjetten R |
LA03010292007 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Slorahallen 2 |
SSK Skjetten Basketball - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2189304044 |
9 |
Runde 9 |
lørdag |
30.10.2021 |
10:15 |
LA03010151057 |
Kjelsås G09 1 |
LA03010292010 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Vulkanhallen |
Kjelsås IL - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
2231203069 |
18 |
Runde 18 |
lørdag |
30.10.2021 |
10:15 |
LA03010292023 |
Persbråten |
LA03010893101 |
Bøler Basket |
|
|
|
|
|
Furusethallen |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
2150603044 |
9 |
Runde 9 |
lørdag |
30.10.2021 |
10:45 |
LA03010292027 |
Persbråten |
LA03010566007 |
Centrum Tigers |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2189304053 |
11 |
Runde 11 |
lørdag |
30.10.2021 |
11:30 |
LA03010977024 |
Centrum Tigers |
LA03010292010 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Vulkanhallen |
Centrum Tigers - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
2231203067 |
17 |
Runde 17 |
lørdag |
30.10.2021 |
11:30 |
LA03010134009 |
Høybråten |
LA03010292023 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Furusethallen |
Høybråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
2160203047 |
12 |
Runde 12 |
lørdag |
30.10.2021 |
14:45 |
LA06270005529 |
ROS Raiders |
LA03010292033 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Leikvollhallen A |
Idrettslaget Ros - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2122103017 |
3 |
Runde 3 |
lørdag |
30.10.2021 |
16:30 |
LA02190071001 |
Sandvika 1 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
|
|
|
|
|
Bærum Idrettspark Bane 1 |
Sandvika BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2231203044 |
11 |
Runde 11 |
søndag |
31.10.2021 |
09:00 |
LA03010151636 |
Kjelsås J09/10 2 |
LA03010292023 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Engebråthallen |
Kjelsås IL - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
2160203077 |
19 |
Runde 19 |
søndag |
31.10.2021 |
09:30 |
LA03010292033 |
Persbråten |
LA02190071070 |
Sandvika 3 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2231203048 |
12 |
Runde 12 |
søndag |
31.10.2021 |
10:15 |
LA03010292023 |
Persbråten |
LA02160004223 |
Nesodden IF Bobcats |
|
|
|
|
|
Engebråthallen |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
2232302014 |
7 |
Runde 7 |
søndag |
31.10.2021 |
11:15 |
LA06050052007 |
Hønefoss (D) |
LA03010292019 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Hønefoss Arena 1 |
Hønefoss Basketballklubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
2150603038 |
8 |
Runde 8 |
søndag |
31.10.2021 |
15:15 |
LA03010117226 |
Haugerud IF GU15 |
LA03010292027 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Furusethallen |
Haugerud IF - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2122103126 |
21 |
Runde 21 |
søndag |
31.10.2021 |
16:30 |
LA06050052012 |
Hønefoss |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
|
|
|
|
|
Hønefoss Arena 1 |
Hønefoss Basketballklubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2122103029 |
5 |
Runde 5 |
søndag |
31.10.2021 |
17:00 |
LA03010402068 |
Ullern 1M |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
|
|
|
|
|
Ullern Flerbrukshall |
Ullern IF - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2121603110 |
22 |
Runde 22 |
søndag |
31.10.2021 |
18:15 |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
LA03010402071 |
Ullern 3M V |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
22210203004 |
1 |
Runde 1 |
onsdag |
03.11.2021 |
19:30 |
LA03010292018 |
Persbråten |
LA03010408005 |
Bygdøy Basket |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2121603034 |
7 |
Runde 7 |
torsdag |
04.11.2021 |
21:15 |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
LA03010574002 |
BI Athletics |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2140403035 |
7 |
Runde 7 |
lørdag |
06.11.2021 |
09:00 |
LA03010977025 |
Centrum Tigers |
LA03010292008 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Vulkanhallen |
Centrum Tigers - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2150603033 |
7 |
Runde 7 |
lørdag |
06.11.2021 |
09:30 |
LA03010292027 |
Persbråten |
LA03010893108 |
Bøler Basket (G07) |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2122103021 |
4 |
Runde 4 |
lørdag |
06.11.2021 |
11:15 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
LA03010402068 |
Ullern 1M |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2121603018 |
4 |
Runde 4 |
lørdag |
06.11.2021 |
12:30 |
LA03010791001 |
Oslo Pretenders |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
|
|
|
|
|
Vulkanhallen |
Oslo Pretenders Sportsklubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2122103020 |
4 |
Runde 4 |
lørdag |
06.11.2021 |
13:00 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
LA02190071001 |
Sandvika 1 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2160203002 |
1 |
Runde 1 |
lørdag |
06.11.2021 |
16:30 |
LA03010292033 |
Persbråten |
LA02310101019 |
Skjetten U1 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2150303078 |
16 |
Runde 16 |
lørdag |
06.11.2021 |
17:45 |
LA02170006537 |
Kolbotn G2007 Øst |
LA03010292007 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Østre Greverud Idrettshall |
Kolbotn IL - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2121103133 |
15 |
Runde 15 |
lørdag |
06.11.2021 |
19:30 |
LA03010977020 |
Centrum Tigers |
LA03010292045 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Vulkanhallen |
Centrum Tigers - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2232302007 |
4 |
Runde 4 |
søndag |
07.11.2021 |
09:30 |
LA03010292019 |
Persbråten |
LA02190071010 |
Sandvika |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
2150303044 |
9 |
Runde 9 |
søndag |
07.11.2021 |
11:15 |
LA03010292007 |
Persbråten |
LA02210019363 |
Aurskog/Finstadbru Spkl |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
22210203062 |
16 |
Runde 16 |
søndag |
07.11.2021 |
14:45 |
LA03010292018 |
Persbråten |
LA07040064003 |
TNT Towers 2K |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2122103018 |
3 |
Runde 3 |
søndag |
07.11.2021 |
15:15 |
LA08060024004 |
Skien Ghosts |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
|
|
|
|
|
Mælahallen |
Skien Basketballklubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2122103113 |
19 |
Runde 19 |
søndag |
07.11.2021 |
15:30 |
LA03010893020 |
Bøler |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
|
|
|
|
|
Bøler idrettshall |
Bøler Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2121103005 |
1 |
Runde 1 |
søndag |
07.11.2021 |
16:30 |
LA03010292045 |
Persbråten |
LA03010767035 |
Bislet Basket |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2150303022 |
5 |
Runde 5 |
lørdag |
13.11.2021 |
09:30 |
LA03010292007 |
Persbråten |
LA02370032004 |
Eidsvoll |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2160203095 |
20 |
Runde 20 |
lørdag |
13.11.2021 |
11:15 |
LA03010292033 |
Persbråten |
LA07040064033 |
TNT Towers 2 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2231203012 |
3 |
Runde 3 |
lørdag |
13.11.2021 |
12:30 |
LA02160004223 |
Nesodden IF Bobcats |
LA03010292023 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Bjørnemyrhallen |
Nesodden IF - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
2232302006 |
3 |
Runde 3 |
lørdag |
13.11.2021 |
17:15 |
LA02160004035 |
Nesodden IF Bobcats |
LA03010292019 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Bjørnemyrhallen |
Nesodden IF - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
2121103082 |
10 |
Runde 10 |
lørdag |
13.11.2021 |
18:15 |
LA19020166008 |
Tromsø Storm Ungdom |
LA03010292045 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Tromsø Storm Ungdom - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2121603027 |
6 |
Runde 6 |
lørdag |
13.11.2021 |
19:30 |
LA03010566023 |
Centrum Tigers |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
|
|
|
|
|
Vulkanhallen |
Centrum Tigers - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2140403080 |
16 |
Runde 16 |
søndag |
14.11.2021 |
09:30 |
LA03010292008 |
Persbråten |
LA03010977025 |
Centrum Tigers |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2160203096 |
20 |
Runde 20 |
søndag |
14.11.2021 |
13:30 |
LA07040064033 |
TNT Towers 2 |
LA03010292033 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Eik idrettshall bane 1 |
Tønsberg, Nøtterøy, Tjøme Basket Klubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2121603045 |
9 |
Runde 9 |
søndag |
14.11.2021 |
18:15 |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
LA03011394003 |
Oslo Basket 2 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2189304090 |
18 |
Runde 18 |
lørdag |
20.11.2021 |
10:00 |
LA03010292010 |
Persbråten |
LA02310101031 |
Skjetten 3 R |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
2189304036 |
8 |
Runde 8 |
lørdag |
20.11.2021 |
11:15 |
LA03010292010 |
Persbråten |
LA02310101007 |
Skjetten 4 Grønn |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
2122103033 |
6 |
Runde 6 |
lørdag |
20.11.2021 |
12:30 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
LA03010566004 |
Centrum |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2140403044 |
9 |
Runde 9 |
lørdag |
20.11.2021 |
16:00 |
LA03010402044 |
Ullern Hvit 08 |
LA03010292008 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Ørakerhallen |
Ullern IF - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2150603056 |
12 |
Runde 12 |
lørdag |
20.11.2021 |
17:45 |
LA19020166010 |
Tromsø Storm Ungdom |
LA03010292027 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Tromsø Storm Ungdom - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2122103034 |
6 |
Runde 6 |
lørdag |
20.11.2021 |
19:30 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
LA03011317042 |
Oppsal 1 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2140403048 |
10 |
Runde 10 |
søndag |
21.11.2021 |
09:30 |
LA03010292008 |
Persbråten |
LA03010151632 |
Kjelsås G08 2 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2121603078 |
16 |
Runde 16 |
søndag |
21.11.2021 |
17:45 |
LA03011129001 |
Vålerenga |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
|
|
|
|
|
F21 |
Vålerenga Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2150603002 |
1 |
Runde 1 |
søndag |
21.11.2021 |
17:45 |
LA03010151626 |
Kjelsås G07 |
LA03010292027 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Engebråthallen |
Kjelsås IL - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2232302016 |
8 |
Runde 8 |
søndag |
21.11.2021 |
18:15 |
LA03010292019 |
Persbråten |
LA02160004035 |
Nesodden IF Bobcats |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
22210203058 |
15 |
Runde 15 |
tirsdag |
23.11.2021 |
21:00 |
LA02310101002 |
Skjetten |
LA03010292018 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Slorahallen 1 |
SSK Skjetten Basketball - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2231203033 |
9 |
Runde 9 |
lørdag |
27.11.2021 |
11:30 |
LA03010893101 |
Bøler Basket |
LA03010292023 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Bøler idrettshall |
Bøler Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
2232302029 |
15 |
Runde 15 |
lørdag |
27.11.2021 |
12:00 |
LA03010767025 |
Bislet Basket 1 |
LA03010292019 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Marienlyst skole |
Bislet BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
2189304063 |
13 |
Runde 13 |
lørdag |
27.11.2021 |
12:30 |
LA02190010089 |
EB-85 Titans |
LA03010292010 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Nadderudhallen |
Eikeli/Bærum BBK - Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
2189304007 |
2 |
Runde 2 |
lørdag |
27.11.2021 |
13:45 |
LA02190010088 |
EB-85 Spartans |
LA03010292010 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Nadderudhallen |
Eikeli/Bærum BBK - Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
2122103040 |
7 |
Runde 7 |
lørdag |
27.11.2021 |
15:30 |
LA03011317042 |
Oppsal 1 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
|
|
|
|
|
Oppsal arena 4 |
Oppsal IF Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2140403017 |
4 |
Runde 4 |
lørdag |
27.11.2021 |
17:15 |
LA03010767031 |
Bislet Basket 2 (Ice) |
LA03010292008 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Marienlyst skole |
Bislet BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2160203035 |
9 |
Runde 9 |
lørdag |
27.11.2021 |
17:45 |
LA03010151631 |
Kjelsås G06 2 |
LA03010292033 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Engebråthallen |
Kjelsås IL - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2160203006 |
2 |
Runde 2 |
lørdag |
04.12.2021 |
10:00 |
LA06040030009 |
Kongsberg |
LA03010292033 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Kongsberg Idrettshall |
Bergkameratene - Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2121103139 |
16 |
Runde 16 |
lørdag |
04.12.2021 |
10:45 |
LA03010292045 |
Persbråten |
LA03011021034 |
Ammerud |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2122103046 |
8 |
Runde 8 |
lørdag |
04.12.2021 |
12:30 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
LA03011021036 |
Ammerud 1M |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2150303038 |
8 |
Runde 8 |
lørdag |
04.12.2021 |
12:30 |
LA02360020024 |
Raumnes & Årnes IL |
LA03010292007 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Neshallen |
Raumnes & Årnes IL - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2122103047 |
8 |
Runde 8 |
lørdag |
04.12.2021 |
14:15 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
LA03010893020 |
Bøler |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2121603073 |
15 |
Runde 15 |
lørdag |
04.12.2021 |
16:00 |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
LA03010791001 |
Oslo Pretenders |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2232302034 |
17 |
Runde 17 |
søndag |
05.12.2021 |
10:00 |
LA06050052007 |
Hønefoss (D) |
LA03010292019 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Hønefoss Arena 1 |
Hønefoss Basketballklubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
2140403082 |
17 |
Runde 17 |
søndag |
05.12.2021 |
11:15 |
LA02190010085 |
EB-85 3 |
LA03010292008 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Bærum Idrettspark Bane 2 |
Eikeli/Bærum BBK - Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2140403026 |
6 |
Runde 6 |
lørdag |
11.12.2021 |
11:15 |
LA02350001158 |
Ullensaker (D) |
LA03010292008 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Alfhallen |
Borgen IL - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2122103051 |
9 |
Runde 9 |
lørdag |
11.12.2021 |
15:15 |
LA03010893020 |
Bøler |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
|
|
|
|
|
Bøler idrettshall |
Bøler Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2231203058 |
15 |
Runde 15 |
lørdag |
11.12.2021 |
16:00 |
LA02130005273 |
Langhus |
LA03010292023 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Langhushallen |
Langhus IL Alliansen - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
2231203049 |
13 |
Runde 13 |
lørdag |
11.12.2021 |
17:15 |
LA03010402588 |
Ullern 2 (09/10) |
LA03010292023 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Langhushallen |
Ullern IF - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
2150603078 |
16 |
Runde 16 |
søndag |
12.12.2021 |
10:00 |
LA03010893108 |
Bøler Basket (G07) |
LA03010292027 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Oppsal arena 3 |
Bøler Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2189304099 |
20 |
Runde 20 |
søndag |
12.12.2021 |
10:00 |
LA03010292010 |
Persbråten |
LA03010151057 |
Kjelsås G09 1 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
22210203031 |
8 |
Runde 8 |
søndag |
12.12.2021 |
13:00 |
LA03010292018 |
Persbråten |
LA06050052049 |
Hønefoss |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2121603061 |
13 |
Runde 13 |
søndag |
12.12.2021 |
14:15 |
LA03010977005 |
Centrum Tigers 2 |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
|
|
|
|
|
Vulkanhallen |
Centrum Tigers - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2121103048 |
6 |
Runde 6 |
søndag |
12.12.2021 |
15:15 |
LA03010893059 |
Bøler Basket |
LA03010292045 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Oppsal arena 3 |
Bøler Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2121603082 |
17 |
Runde 17 |
torsdag |
16.12.2021 |
21:15 |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
LA03010566023 |
Centrum Tigers |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2140403089 |
18 |
Runde 18 |
lørdag |
18.12.2021 |
11:45 |
LA03010292008 |
Persbråten |
LA03010402044 |
Ullern Hvit 08 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2150303033 |
7 |
Runde 7 |
lørdag |
18.12.2021 |
13:30 |
LA03010292007 |
Persbråten |
LA02170006537 |
Kolbotn G2007 Øst |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2150603020 |
4 |
Runde 4 |
lørdag |
18.12.2021 |
13:30 |
LA06270005534 |
ROS Raiders |
LA03010292027 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Leikvollhallen B |
Idrettslaget Ros - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2122103060 |
10 |
Runde 10 |
lørdag |
18.12.2021 |
15:15 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
LA06050052012 |
Hønefoss |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2122103059 |
10 |
Runde 10 |
lørdag |
18.12.2021 |
17:00 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
LA06040030026 |
Kongsberg Miners 1 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2121103043 |
5 |
Runde 5 |
lørdag |
18.12.2021 |
18:45 |
LA03010292045 |
Persbråten |
LA02170006591 |
Kolbotn G2003/2004 A |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2121103116 |
13 |
Runde 13 |
søndag |
19.12.2021 |
13:30 |
LA03011317152 |
Oppsal 1 |
LA03010292045 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Oppsal arena 4 |
Oppsal IF Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2231203062 |
16 |
Runde 16 |
lørdag |
08.01.2022 |
09:00 |
LA03010292023 |
Persbråten |
LA03010767009 |
Bislet |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
2231203055 |
14 |
Runde 14 |
lørdag |
08.01.2022 |
11:30 |
LA03010292023 |
Persbråten |
LA03011317165 |
Oppsal |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
2121103031 |
4 |
Runde 4 |
lørdag |
08.01.2022 |
12:45 |
LA02200002076 |
Asker Aliens |
LA03010292045 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Leikvollhallen B |
Asker BC - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2140403037 |
8 |
Runde 8 |
lørdag |
08.01.2022 |
12:45 |
LA03010292008 |
Persbråten |
LA02190010085 |
EB-85 3 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2232302027 |
14 |
Runde 14 |
lørdag |
08.01.2022 |
14:30 |
LA03010292019 |
Persbråten |
LA02190071010 |
Sandvika |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
2150603089 |
18 |
Runde 18 |
lørdag |
08.01.2022 |
16:00 |
LA03010566007 |
Centrum Tigers |
LA03010292027 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Vulkanhallen |
Centrum Tigers - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2122103078 |
13 |
Runde 13 |
lørdag |
08.01.2022 |
16:15 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2150303089 |
18 |
Runde 18 |
lørdag |
08.01.2022 |
18:00 |
LA02210019363 |
Aurskog/Finstadbru Spkl |
LA03010292007 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Slorahallen 2 |
Aurskog/Finstadbru Spkl - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
22210203022 |
6 |
Runde 6 |
lørdag |
08.01.2022 |
18:00 |
LA03010292018 |
Persbråten |
LA02310101002 |
Skjetten |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2189304035 |
7 |
Runde 7 |
søndag |
09.01.2022 |
09:00 |
LA02310101031 |
Skjetten 3 R |
LA03010292010 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Slorahallen 1 |
SSK Skjetten Basketball - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
2232302039 |
20 |
Runde 20 |
søndag |
09.01.2022 |
09:30 |
LA03010292019 |
Persbråten |
LA03010767025 |
Bislet Basket 1 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
2189304091 |
19 |
Runde 19 |
søndag |
09.01.2022 |
10:15 |
LA02310101007 |
Skjetten 4 Grønn |
LA03010292010 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Slorahallen 1 |
SSK Skjetten Basketball - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
22210203067 |
17 |
Runde 17 |
søndag |
09.01.2022 |
13:00 |
LA06050052049 |
Hønefoss |
LA03010292018 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Hønefoss Arena 1 |
Hønefoss Basketballklubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2122103125 |
21 |
Runde 21 |
søndag |
09.01.2022 |
13:45 |
LA06040030026 |
Kongsberg Miners 1 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
|
|
|
|
|
Kongsberg Idrettshall |
Bergkameratene - Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2150603011 |
3 |
Runde 3 |
søndag |
09.01.2022 |
14:45 |
LA03010292027 |
Persbråten |
LA19020166010 |
Tromsø Storm Ungdom |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2121603001 |
1 |
Runde 1 |
søndag |
09.01.2022 |
18:15 |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
LA03010977005 |
Centrum Tigers 2 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2160203071 |
18 |
Runde 18 |
lørdag |
15.01.2022 |
09:00 |
LA03010292033 |
Persbråten |
LA03010151631 |
Kjelsås G06 2 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2189304069 |
14 |
Runde 14 |
lørdag |
15.01.2022 |
09:00 |
LA03010767012 |
Bislet Basket 1 |
LA03010292010 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Marienlyst skole |
Bislet BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
2150303052 |
11 |
Runde 11 |
lørdag |
15.01.2022 |
10:45 |
LA03010292007 |
Persbråten |
LA02310101028 |
Skjetten R |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2122103083 |
14 |
Runde 14 |
lørdag |
15.01.2022 |
12:30 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
LA02190071001 |
Sandvika 1 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2122103084 |
14 |
Runde 14 |
lørdag |
15.01.2022 |
16:00 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
LA08060024004 |
Skien Ghosts |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2121103062 |
7 |
Runde 7 |
lørdag |
15.01.2022 |
17:45 |
LA03010292045 |
Persbråten |
LA06040030012 |
Kongsberg |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2121603059 |
12 |
Runde 12 |
lørdag |
15.01.2022 |
19:30 |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
LA03010284068 |
OSI 3 Osimandias |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2189304047 |
10 |
Runde 10 |
søndag |
16.01.2022 |
10:00 |
LA03010292010 |
Persbråten |
LA03011317096 |
Oppsal |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
22210203079 |
19 |
Runde 19 |
søndag |
16.01.2022 |
10:45 |
LA03011129023 |
Vålerenga |
LA03010292018 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
F21 |
Vålerenga Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2122103094 |
16 |
Runde 16 |
søndag |
16.01.2022 |
13:00 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
LA03010566004 |
Centrum |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2232302036 |
18 |
Runde 18 |
søndag |
16.01.2022 |
14:45 |
LA03010292019 |
Persbråten |
LA02160004035 |
Nesodden IF Bobcats |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
2150603050 |
10 |
Runde 10 |
søndag |
16.01.2022 |
16:00 |
LA03010767052 |
Bislet Basket 2 (Ice) |
LA03010292027 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Marienlyst skole |
Bislet BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2121103081 |
9 |
Runde 9 |
søndag |
16.01.2022 |
18:15 |
LA03010292045 |
Persbråten |
LA08060024009 |
Skien Ghosts |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2150303020 |
4 |
Runde 4 |
lørdag |
22.01.2022 |
10:45 |
LA03011021069 |
Ammerud 2 |
LA03010292007 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Apalløkka 2 |
Ammerud Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2122103086 |
15 |
Runde 15 |
lørdag |
22.01.2022 |
14:45 |
LA02190071001 |
Sandvika 1 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
|
|
|
|
|
Bærum Idrettspark Bane 1 |
Sandvika BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2122103087 |
15 |
Runde 15 |
lørdag |
22.01.2022 |
16:00 |
LA03010402068 |
Ullern 1M |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
|
|
|
|
|
Ørakerhallen |
Ullern IF - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2121103099 |
11 |
Runde 11 |
søndag |
23.01.2022 |
09:45 |
LA03010402483 |
Ullern 03/04 |
LA03010292045 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Ullern Flerbrukshall |
Ullern IF - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2140403053 |
11 |
Runde 11 |
søndag |
23.01.2022 |
10:00 |
LA03011317143 |
Oppsal 2 |
LA03010292008 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Oppsal arena 4 |
Oppsal IF Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2232302009 |
5 |
Runde 5 |
søndag |
23.01.2022 |
10:45 |
LA03010767025 |
Bislet Basket 1 |
LA03010292019 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Marienlyst skole |
Bislet BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
2121603100 |
20 |
Runde 20 |
søndag |
23.01.2022 |
18:30 |
LA03011394003 |
Oslo Basket 2 |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
|
|
|
|
|
Vahl Flerbrukshall |
Oslo Basketballklubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2189304016 |
4 |
Runde 4 |
lørdag |
05.02.2022 |
09:00 |
LA03010402547 |
Ullern 09/10 |
LA03010292010 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Ørakerhallen |
Ullern IF - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
2189304025 |
5 |
Runde 5 |
lørdag |
05.02.2022 |
10:15 |
LA03010292010 |
Persbråten |
LA03010151145 |
Kjelsås G09 T |
|
|
|
|
|
Ørakerhallen |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
22210203012 |
3 |
Runde 3 |
lørdag |
05.02.2022 |
11:15 |
LA02190071019 |
Sandvika 2 |
LA03010292018 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Bærum Idrettspark Bane 1 |
Sandvika BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2121103014 |
2 |
Runde 2 |
lørdag |
05.02.2022 |
14:45 |
LA02190010036 |
EB-85 |
LA03010292045 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Bærum Idrettspark Bane 1 |
Eikeli/Bærum BBK - Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2122103100 |
17 |
Runde 17 |
lørdag |
05.02.2022 |
16:00 |
LA03011317042 |
Oppsal 1 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
|
|
|
|
|
Oppsal arena 4 |
Oppsal IF Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2121603055 |
11 |
Runde 11 |
lørdag |
05.02.2022 |
19:45 |
LA03010402071 |
Ullern 3M V |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
|
|
|
|
|
Ørakerhallen |
Ullern IF - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2121103150 |
17 |
Runde 17 |
søndag |
06.02.2022 |
11:15 |
LA02140008262 |
Ås Farmers |
LA03010292045 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Åshallen |
Ås IL - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2122103099 |
17 |
Runde 17 |
søndag |
06.02.2022 |
15:30 |
LA03010566004 |
Centrum |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
|
|
|
|
|
Vulkanhallen |
Centrum Tigers - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2232302037 |
19 |
Runde 19 |
søndag |
06.02.2022 |
16:30 |
LA02190071010 |
Sandvika |
LA03010292019 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Bærum Idrettspark Bane 1 |
Sandvika BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
22210203069 |
18 |
Runde 18 |
onsdag |
09.02.2022 |
19:30 |
LA03010292018 |
Persbråten |
LA03010893068 |
Bøler |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2231203031 |
8 |
Runde 8 |
lørdag |
12.02.2022 |
09:00 |
LA03010292023 |
Persbråten |
LA03010134009 |
Høybråten |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
2189304080 |
16 |
Runde 16 |
lørdag |
12.02.2022 |
10:15 |
LA03010151145 |
Kjelsås G09 T |
LA03010292010 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Oppsal arena 4 |
Kjelsås IL - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
2232302002 |
1 |
Runde 1 |
lørdag |
12.02.2022 |
10:15 |
LA03010292019 |
Persbråten |
LA06050052007 |
Hønefoss (D) |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
2189304102 |
21 |
Runde 21 |
lørdag |
12.02.2022 |
11:30 |
LA03011317096 |
Oppsal |
LA03010292010 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Oppsal arena 4 |
Oppsal IF Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
2150603022 |
5 |
Runde 5 |
lørdag |
12.02.2022 |
12:00 |
LA03010292027 |
Persbråten |
LA06050052001 |
Hønefoss |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2160203049 |
13 |
Runde 13 |
lørdag |
12.02.2022 |
13:45 |
LA03010292033 |
Persbråten |
LA06050052047 |
Hønefoss (D) |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2122103106 |
18 |
Runde 18 |
lørdag |
12.02.2022 |
15:30 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
LA03011317042 |
Oppsal 1 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2122103105 |
18 |
Runde 18 |
lørdag |
12.02.2022 |
17:15 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
LA03011021036 |
Ammerud 1M |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2121103024 |
3 |
Runde 3 |
lørdag |
12.02.2022 |
19:00 |
LA03010292045 |
Persbråten |
LA03010134063 |
Høybråten BBK |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU19A |
2189304057 |
12 |
Runde 12 |
søndag |
13.02.2022 |
09:00 |
LA03010292010 |
Persbråten |
LA02190010088 |
EB-85 Spartans |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
2189304014 |
3 |
Runde 3 |
søndag |
13.02.2022 |
11:30 |
LA03010292010 |
Persbråten |
LA03010767012 |
Bislet Basket 1 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
2150603065 |
13 |
Runde 13 |
søndag |
13.02.2022 |
12:45 |
LA03010292027 |
Persbråten |
LA06270005534 |
ROS Raiders |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2160203011 |
3 |
Runde 3 |
søndag |
13.02.2022 |
14:30 |
LA03010292033 |
Persbråten |
LA06270005529 |
ROS Raiders |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2150303011 |
3 |
Runde 3 |
søndag |
13.02.2022 |
16:15 |
LA03010292007 |
Persbråten |
LA03010202007 |
Nordstrand |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2122103112 |
19 |
Runde 19 |
søndag |
13.02.2022 |
19:00 |
LA03011021036 |
Ammerud 1M |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
|
|
|
|
|
Apalløkka 1 |
Ammerud Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2231203019 |
5 |
Runde 5 |
lørdag |
05.03.2022 |
09:45 |
LA03011317165 |
Oppsal |
LA03010292023 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Oppsal arena 4 |
Oppsal IF Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
22210203055 |
14 |
Runde 14 |
lørdag |
05.03.2022 |
10:45 |
LA03010292018 |
Persbråten |
LA03010151553 |
Kjelsås 2K |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2232302026 |
13 |
Runde 13 |
lørdag |
05.03.2022 |
11:45 |
LA02160004035 |
Nesodden IF Bobcats |
LA03010292019 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Bjørnemyrhallen |
Nesodden IF - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
2121603067 |
14 |
Runde 14 |
lørdag |
05.03.2022 |
12:30 |
LA03010893063 |
Bøler |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
|
|
|
|
|
Bøler idrettshall |
Bøler Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2160203029 |
8 |
Runde 8 |
lørdag |
05.03.2022 |
12:30 |
LA03010292033 |
Persbråten |
LA06020010022 |
Drammen Rivers |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2150303107 |
19 |
Runde 19 |
lørdag |
05.03.2022 |
16:00 |
LA03010292007 |
Persbråten |
LA05020050292 |
Vind IL |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2150603074 |
15 |
Runde 15 |
lørdag |
05.03.2022 |
17:45 |
LA03010292027 |
Persbråten |
LA02190010082 |
EB-85 G08 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2140403070 |
14 |
Runde 14 |
søndag |
06.03.2022 |
09:30 |
LA02190010081 |
EB-85 2 |
LA03010292008 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Bærum Idrettspark Bane 2 |
Eikeli/Bærum BBK - Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2160203078 |
19 |
Runde 19 |
søndag |
06.03.2022 |
16:30 |
LA02190071070 |
Sandvika 3 |
LA03010292033 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Bærum Idrettspark Bane 2 |
Sandvika BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2122103028 |
5 |
Runde 5 |
mandag |
07.03.2022 |
21:00 |
LA03010566004 |
Centrum |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
|
|
|
|
|
Vulkanhallen |
Centrum Tigers - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2121603023 |
5 |
Runde 5 |
torsdag |
10.03.2022 |
21:15 |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
LA03011129001 |
Vålerenga |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2189304003 |
1 |
Runde 1 |
lørdag |
12.03.2022 |
09:00 |
LA03010292010 |
Persbråten |
LA02190010089 |
EB-85 Titans |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU13 MIDT |
2231203026 |
7 |
Runde 7 |
lørdag |
12.03.2022 |
09:00 |
LA03010767009 |
Bislet |
LA03010292023 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Marienlyst skole |
Bislet BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
2160203028 |
7 |
Runde 7 |
lørdag |
12.03.2022 |
09:30 |
LA02310101046 |
Skjetten (07) |
LA03010292033 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Slorahallen 2 |
SSK Skjetten Basketball - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2150303050 |
10 |
Runde 10 |
lørdag |
12.03.2022 |
11:15 |
LA02310101014 |
Skjetten U |
LA03010292007 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Slorahallen 2 |
SSK Skjetten Basketball - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2150603083 |
17 |
Runde 17 |
lørdag |
12.03.2022 |
13:45 |
LA03010292027 |
Persbråten |
LA03010117226 |
Haugerud IF GU15 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2122103127 |
22 |
Runde 22 |
lørdag |
12.03.2022 |
15:45 |
LA03011459001 |
Nordberg 1 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
|
|
|
|
|
Marienlyst skole |
Nordberg Basketballklubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2122103128 |
22 |
Runde 22 |
lørdag |
12.03.2022 |
19:00 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
LA06050052012 |
Hønefoss |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2121603036 |
8 |
Runde 8 |
lørdag |
12.03.2022 |
19:15 |
LA03011459002 |
Nordberg 2 |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
|
|
|
|
|
Marienlyst skole |
Nordberg Basketballklubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2150303065 |
13 |
Runde 13 |
søndag |
13.03.2022 |
09:00 |
LA03010292007 |
Persbråten |
LA03011021069 |
Ammerud 2 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2160203042 |
11 |
Runde 11 |
søndag |
13.03.2022 |
16:30 |
LA02310101019 |
Skjetten U1 |
LA03010292033 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Slorahallen 1 |
SSK Skjetten Basketball - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
22210203026 |
7 |
Runde 7 |
søndag |
13.03.2022 |
16:30 |
LA07040064003 |
TNT Towers 2K |
LA03010292018 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Eik idrettshall bane 1 |
Tønsberg, Nøtterøy, Tjøme Basket Klubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2122103067 |
12 |
Runde 12 |
søndag |
13.03.2022 |
17:45 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
LA03011459001 |
Nordberg 1 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2122103062 |
11 |
Runde 11 |
lørdag |
19.03.2022 |
17:00 |
LA06050052012 |
Hønefoss |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
|
|
|
|
|
Hønefoss Arena 1 |
Hønefoss Basketballklubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2160203013 |
4 |
Runde 4 |
søndag |
20.03.2022 |
13:00 |
LA06050052047 |
Hønefoss (D) |
LA03010292033 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Hønefoss Arena 1 |
Hønefoss Basketballklubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2150603067 |
14 |
Runde 14 |
søndag |
20.03.2022 |
14:45 |
LA06050052001 |
Hønefoss |
LA03010292027 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Hønefoss Arena 1 |
Hønefoss Basketballklubb - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
22210203044 |
11 |
Runde 11 |
søndag |
20.03.2022 |
16:30 |
LA03010408005 |
Bygdøy Basket |
LA03010292018 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Uranienborg Flerbrukshall |
Uranienborg Turnforening - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2121603009 |
2 |
Runde 2 |
søndag |
20.03.2022 |
19:30 |
LA03010284068 |
OSI 3 Osimandias |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
|
|
|
|
|
Marienlyst skole |
Oslostudentenes IK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2231203004 |
1 |
Runde 1 |
lørdag |
26.03.2022 |
09:00 |
LA03010292023 |
Persbråten |
LA03010151636 |
Kjelsås J09/10 2 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU13 ØST |
2150303010 |
2 |
Runde 2 |
lørdag |
26.03.2022 |
10:15 |
LA03010292007 |
Persbråten |
LA02310101014 |
Skjetten U |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2160203064 |
16 |
Runde 16 |
lørdag |
26.03.2022 |
12:00 |
LA03010292033 |
Persbråten |
LA02310101046 |
Skjetten (07) |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU16 VEST |
2140403062 |
13 |
Runde 13 |
lørdag |
26.03.2022 |
13:45 |
LA03010292008 |
Persbråten |
LA03010767031 |
Bislet Basket 2 (Ice) |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2122103117 |
20 |
Runde 20 |
lørdag |
26.03.2022 |
15:30 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
LA03010893020 |
Bøler |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2122103116 |
20 |
Runde 20 |
lørdag |
26.03.2022 |
17:15 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
LA06040030026 |
Kongsberg Miners 1 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
22210203080 |
19 |
Runde 19 |
lørdag |
26.03.2022 |
19:00 |
LA03010292018 |
Persbråten |
LA03011129023 |
Vålerenga |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2122103050 |
9 |
Runde 9 |
søndag |
27.03.2022 |
13:30 |
LA06040030026 |
Kongsberg Miners 1 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
|
|
|
|
|
Kongsberg Idrettshall |
Bergkameratene - Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2121603089 |
18 |
Runde 18 |
søndag |
27.03.2022 |
18:30 |
LA03010574002 |
BI Athletics |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
|
|
|
|
|
Marienlyst skole |
BI Athletics - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |
2140403008 |
2 |
Runde 2 |
lørdag |
02.04.2022 |
09:00 |
LA03010151632 |
Kjelsås G08 2 |
LA03010292008 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Engebråthallen |
Kjelsås IL - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2232302017 |
9 |
Runde 9 |
lørdag |
02.04.2022 |
09:30 |
LA02190071010 |
Sandvika |
LA03010292019 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Bærum Idrettspark Bane 1 |
Sandvika BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
2150303067 |
14 |
Runde 14 |
lørdag |
02.04.2022 |
11:45 |
LA02370032004 |
Eidsvoll |
LA03010292007 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Råholthallen |
Eidsvoll BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2150603029 |
6 |
Runde 6 |
lørdag |
02.04.2022 |
15:00 |
LA02190010082 |
EB-85 G08 |
LA03010292027 |
Persbråten |
|
|
|
|
|
Nadderudhallen |
Eikeli/Bærum BBK - Basket - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 MIDT |
2140403025 |
5 |
Runde 5 |
søndag |
03.04.2022 |
09:00 |
LA03010292008 |
Persbråten |
LA02190010081 |
EB-85 2 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU14 MIDT |
2232302024 |
12 |
Runde 12 |
søndag |
03.04.2022 |
10:45 |
LA03010292019 |
Persbråten |
LA06050052007 |
Hønefoss (D) |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST JU16B |
2150303083 |
17 |
Runde 17 |
søndag |
03.04.2022 |
12:30 |
LA03010292007 |
Persbråten |
LA02360020024 |
Raumnes & Årnes IL |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST GU15 ØST |
2122103061 |
11 |
Runde 11 |
søndag |
03.04.2022 |
14:15 |
LA03010292001 |
Persbråten 2 |
LA03011459001 |
Nordberg 1 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
2122103095 |
16 |
Runde 16 |
søndag |
03.04.2022 |
16:00 |
LA03010292036 |
Persbråten 1 |
LA03010402068 |
Ullern 1M |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 1M |
22210203048 |
12 |
Runde 12 |
søndag |
03.04.2022 |
17:45 |
LA03010292018 |
Persbråten |
LA02190071019 |
Sandvika 2 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 2K |
2121603091 |
19 |
Runde 19 |
søndag |
03.04.2022 |
19:30 |
LA03010292031 |
Persbråten 3 Legends |
LA03011459002 |
Nordberg 2 |
|
|
|
|
|
Persbråten vdg. skole |
Persbråten BBK - Basketball |
|
|
Ja |
Nei |
ØST 3M VEST |